BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010-10-18 13:06

Pasaka suaugusiems

Į komentarus

Kartą gyveno pora. Abu jie save laikė didžiais santykių specialistais. Neturėjo nei psichologų diplomų, nei ekrasensų pažymėjimų, bet tai jiems netrukdė jaustis užtikrintais. Mat moteris visada atspėdavo romantiškų filmų pabaigas jiems neįpusėjus, o vyras buvo perskaitęs daugybę knygučių paantrašte “Kaip parduoti?” ir visai sėkmingai pardavinėjo.

Jie puikiai sutardavo aptarinėdami pažįstamas poras. “Ji yra ne jo targetas.”-suraukdavo kaktą vyras.  “Jie kartu ilgai negyvens.”- reziumuodavo moteris. Paprastai ji atspėdavo ir ne filmų pabaigas.

Ne viskas ėjosi sklandžiai. Kartais ji kankindavo vyrą vakarienėmis prie žvakių. O jis liūdino žmoną akcijinėmis gėlėmis.

Nekalbadieniais jie mėgdavo spręsti rebusus. “Tu manęs nemyli!”- rašydavo moteris ir tikėdavosi paneigimo. “Tau taip atrodo, nes nesistengi įsivaizduoti priešingai.”- permesdavo karštą bulvę vyras.

Taikydavosi jie pagal visas populiarių melodramų klišes ir klasikines “pirk-parduok” taisykles. Su ašarom ir priesaikom daugiau niekada. Su dovanom ir paskatinimo planais. Kompromisas būdavo paprastas: moteris pasirašydavo dar vieną ilgalaikio kliento sutartį (juk tokios puikios sąlygos galioja tik ribotą laiką), o vyras mainais pažadėdavo amžinai būti kartu.

Ir dienos ėjo toliau. Ji vis kūrė scenarijus, o jis sudarinėjo planus.

Kartais juos aplankydavo jausmas, kad kažkas ne taip.

“Pagalvosiu apie tai rytoj.”*- kartojo sau moteris. O  vyras suskaičiuodavo augantį turtą, santuokos metus, vaikų skaičių- ir nusiramindavo.

Taip jie gyveno ilgai ir laimingai. O kaip kitaip? Juk čia yra pasaka. Pasaka suaugusiems.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (9)

 •   linoreta
  2010-10-18 13:52

  Taip. Pasukau galvą, kiek tokių porų pati pažįstu :)

 • Dabar ir aš pasukau galvą, kiek realiai tokių pažįstu. :) Turbūt nei vienos, kuriai tiktų visas aprašymas. Bet vat po detalę galiu įžiūrėti vos ne visose. :)

 • Tikra nudienos pasaka.

 • Tai, kad dabar ‘vos kas” ir skiriasi, nebeskaičiuoja vyrai pragyvento laiko, vaikų, spjauna ir išeina. Dažnai pas jaunesnes, kad ir pora metų.
  O ir gėlių, nors ir akcijinių, kažin ar dažna gauna.
  Jei skaityčiau delfi.lt , norėčiau matyti tokius komentarus :)

 •   svetima
  2010-10-19 12:37

  Tikrai-po detalę kažko yra pas daugelį-tame tarpe ir pas mus:)
  Šmaikštu;-)

 • Tik kai perskaičiau frazę ”Pagalvosiu apie tai vėliau”, iš karto prisiminiau, kad tai skarlet frazė :) jos pamiršt neįmanoma, o dar kai pasinaudoji šiuo ‘burtažodžiu’.. :))

 •   Atene
  2010-10-19 21:25

  labai smagu skaityt šiuos grakščius ir intelektualius įrašus. Turiu prisipažinti, kad aš jų laukiu.

 • Kaip malonu rasti tokius komentarus. Ačiū!

 • Skaitau ir galvoju, ei, taigi tu manęs nepažįsti, kaip galėjai aprašyti. Po to žiūriu vis gi pas mane šiek tiek kitaip :) Ne apie mane :) Bet labai tikroviškai.

Rašyk komentarą