BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010-10-11 13:03

Kas valdo žaislus?

Į komentarus

Mūsų namuose žaislai valdo. Jie visur. Jie lipa iš savo dėžių ir lentynų, migruoja iš kambario į kambarį. Jie painiojasi po kojomis ir bado akis. Man. Bet vat turim namuose keletą piliečių, kuriems tų žaislų niekada negana.

Nesakyčiau, kad perkame daug žaislų. Manau, jie patys paslapčia pasidaugina po kiekvienų Velykų-Kalėdų-gimimo dienų. Bet į žaislų parduotuves užsukame dažnai- tik apsižvalgyti. Ypač vaikai gerbia RIMI žaislų skyrių: žaidimų staliukai, apkrauti lego ir pieštukais, ir daugybė lengvai pasiekiamų žaislų be jokių cerberių-pardavėjų.

Kol aš susirenku duonas-baronkas, mažieji susipažįsta su žaislų rinkos naujienomis ir atnaujina pageidavimų Kalėdų seneliui sąrašėlius. Vaikai jie ramūs ir kultūringi, žaislų neniokoja, šou praeiviams nerengia. Tai ramia dušia juos palieku ten porai minučių.

Palikau ir vakar. Grįžusi matau: mažoji (2 m.) šoka su žydru asiliuku, didysis (8 m.) prunkščia į saują. Na, o tas asiliukas kraipo uodegą ir traukia Right Said Fred “I’m too sexy”.

Jo… Pirma lėlė transeksualas, kuriuo niekaip negali atsižaisti Seimas ir kitos valstybinės įstaigos. Dabar- toks sexy asiliukas. Kas toliau? Gal, sakau, plastikinių afrodiziakų rinkinys Baby Born’ui?

Išjungiau aš tą asiliuką ir padėjau atgal į didžiulę asiliukų piramidę. Jie- sezono vinis. Stirtos sukrautos praėjimuose. Kaina 39,98 lt. Asiliukai parduodami be baterijų, tai jei norėsite patikrinti jų veikimą, suraskite žaislą su lipduku “DEMO”- išvysite asiliuko viliotinį savo akimis, jei manom nepatikėjote.

Štai anie:

Nuvairavau vaikus į tortų skyrių, taip išvengdama klausimų, ką gi tas asiliukas norėjo pasakyti.

Kalėdų Senelis atidžiai stebėjo situaciją ir storu raudonu brūkšniu išbraukė asiliuką iš galimų dovanų sąrašo.

Vis dėlto, ne žaislai valdo mūsų namuose. Žaislus valdom mes- tėvai. Ir Kalėdų Senelis, žinoma :).

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (8)

 • O asiliukas labai gražus, mano mėgstamiausias veikėjas. Bet ačiū už perspėjimą. Rimi aš ir palieku savo vaikus. Kada čia ateinu, mano mažė, beveik dviejų, špaguojasi su šiek tiek vyresniu berniuku. Gerai, kad protingas berniukas pasitaikė, tai švelniai pasišpagavo, o kitas tai ir gerai užvožti galėjo. Aišku, gerai ir, kad vikrus, tai nuo maniškės išsisuko.

 • Nu čia tai tikrai-virš visko-gerai, kad įspėjai ;-)
  Ot atsakomybė tėvams-sužiūrėt visas tas nesąmones..
  Reikia gal pranešt kokiems kontrolieriams ar ką…
  Bet turbūt nūnai pas mus bet kokių asiliukų žodžio laisvė:(

 • atfatf, ten tos paraloninės špagos? Maniškė kažkada irgi su jom sportavo :).

  Pats kvailiausias žaislas mūsų namuose kažkada buvo uošvių dovanotas gigantiškas ančiukas. Vos ne metro ūgio. Jį mūsų pirmoji dukra gavo gal antro gimtadienio proga. Užmynus jam ant kojos, pasigirsdavo kria-kria dainelė. O vat jei norėjai, kad ančiukas liautųsi dainavęs, reikėjo… iš jėgos vožti jam į galvą!

  Prieš tą ančiuką šitas asiliukas- nekalta kūdikėlio pramoga. Vat ten tai žinia buvo vaikui: nori kažką užčiaupti- duok į galvą.

  Pamenu, buvau priblokšta. Gerai, kad tas ančiukas greit “sugedo”, o paskui ir susipurvino “neišskalbiamai”, tai mečiau jį lauk.

 • svetima, “asiliuko žodžio laisvė”:))). Paskundžiau asiliuką vyrui, tas žadėjo paskųsti kokiam žurnalistui- gal bus įspėti ir kiti tėvai kokiam laikraštyje.

 • Taip tos paraloninės špagos. O dabar gavo teletabį, tai norint, kad ką pasakytų reikia per subinę trenkti. Sugalvok gi man taip.

 • Pasirodo, net teletabius reikia asmeniškai prainspektuoti… O jei nepridėtos baterijos (kaip su tais asiliukai), jei nerandi demo egzemplioriaus ir nusiperki tokį nežinodamas? Jaučiu, nieks atgal nepriimtų dėl tokio “nieko”.

 • Aš žinot pirkau dainuojantį ne asiliuką o voverę.. :) tai paprašiau baterijų prie kasos kad patikrintų, nusiuntė į apsaugą, tie šiaip ne taip atsuko įdėjo patikrino (laiko užėmė šiek tiek, bet jau geriau veikiantis bus, negu parsivesiu neveikiantį, ir poto turėsiu daug km važiuot grąžinti). Na grojo voverytė anglišką dainelę, kiek žinia vaikutis greitai išgrojo :) laikini kai kurie žaislai, na bet mokomės mokomės..ir asiliuko nepirksiu :)

 •   Atene
  2010-10-16 21:28

  kodėl ant vaikiškų rūbų prisapaliota “aš esu super robotas / monstras ir kt.? kodėl multikai transliuoja kažkieno kliedesius ir iškreipia vaiko pasaulio suvokimą, aš jau nekalbu apie natūralias objektų proporcijas ir t.t. ? kodėl į vaikiškas higienos priemones dedamos medžiagos, kurių ten neturėtų būti? ir pagaliau, kodėl maistas, net ir skirtas specialiai vaikams dažniausiai “praturtintas” genetiškai pakeistais dalykėliais.. Ir dar krūvos kodėl dažnai man neduoda ramybės, nuo tada kai apturėjau garbės tapti mama. Ir man jau kartais nebeatrodo, tai taip nekalta ir dėl nepagalvojimo. Tiesiog labai jau sistemiška…

Rašyk komentarą