BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012-05-01 12:07

The Best from Lithuanian Filmmakers…

Į komentarus
Praeitą savaitę praleidome Danijoje, Thistede. Ten, pasakų namelyje ant fiordo kranto, sesės šeimoje vyko šventė- sūnaus Mariaus Sutvirtinimas. Danai šiam įvykiui ruošiasi panašiai, kaip lietuviai vestuvėms. Tai kaipgi čia be mūsų?
Skrendam. Mes keturi, mano brolio šeima ir mūsų tėvai. 9 žmonės. Kompanija…
Sveikinimai Mariui, pagyrimas sesės šeimai, ditirambai karališkai danų virtuvei - vat čia tai bent šventė. Su tostais, eilėm, gitara, dainom, žaidimais.
Visų susirinkusių pavydui laimėjau viktoriną “Kas Marių pažįsta geriausiai”. Gal todėl, kad esu drąsuolė- rinkausi pačius ekstremaliausius atsakymus (na, kas išdrįstų pasakyti, kad trylikametis yra 179 cm ūgio ir nešioja 44 dydžio batus?). O gal todėl, kad Marius labai panašus į mano Rojų- tiedu geriausi draugai, sielos broliai ir kovos partneriai (neišlenda abu iš žaidimų tinkle). Tai kad ir koks nekalbus būtų Marius, viskas man apie jį aišku.
Prieš važíuodami svarstėme, kaip pasveikinti Marių. Sesė sufleravo idėjas apie eiles ar laikraštėlį. Tačiau mes nutarėm nesismulkinti ir susukom Mariui filmą apie tai, kaip mes rengėmės jo šventei, koks jis svarbus mums ir… visai Lietuvai. :)
Mano šeimyna yra idėjos autoriai ir pagrindiniai išpildytojai. Labai didžiuojuosi savo vaikais- visi keturi dėliojome scenarijų ir filmavome. Buvo smagu- prisifantazavome, prisijuokėme, prisiginčijome iki nukritimo.
Oskaro atsiimti siųsime Eleną, nes ji buvo pagrindinė mūsų režisierė, operatorė, montuotoja ir drąsuolė reporterė, ėmusi interviu iš praeivių Vilniaus ir Kauno gatvėse.
Ponios ir ponai, traukit kolą ir popkornus. Filmo premjera mano bloge prasideda…
Marius2012. With Love from LT.

http://www.youtube.com/watch?v=4ny9yB5boME&feature=youtu.be

Patiko (15)

Rodyk draugamsKomentarai (14)

 • profesionalu, ne kitaip.. :)

 • Pieštukėli, ačiū. Iš tiesų, tai turėjome vieną istoriją… Paskutiniai kadrai nufilmuoti naktį, likus kelioms valandoms iki skrydžio. Ir Elenai juos bemontuojant senas kompas iškrėtė fokusą- poroje vietų išprotėjo garso takelis- peršoko į kitas vietas… Mano Elena iki paryčių bandė kažką taisyti, konsultavosi su žinovais, išbandė viską- nieks nepadėjo. Tai nusprendėme, kad viskas yra tobula, ir nebesinervinome. Tiesa, jau žinome, ką kitą kartą darysime kitaip… :)

 • Man filmas patiko :)
  Ypac ta vieta kur salomeja atnesa savo naktipuodi sesei vietoj galvos apdangalo - kikenau garsiai…

  Saunuoliai :)
  Ar patiko filmo herojui ir jo namiskiams?

 • Varle Karaliene, ačiū :). Kažkaip apie Tave buvau pagalvojus - kažkaip maniau, kad Tau užklius angliški netikslumai titruose…
  Filmas herojui patiko. Ir daniškai pusei padarė įspūdį. Toks pasirodymas buvo labai laiku- sesės apylinkėse kaip tik tomis dienomis buvo išaiškinta lietuvių vagišių grupuotė (32 žmonės!), tai gal kiek reabilitavom Lietuva danų akyse, parodydami gražius miestus ir gražius žmones.

 • Kiek laiko verda kiaušiniai? Mano lygiai tiek, kiek tęsiasi jūsų filmukas… taip užsižiūrėjau ir pamiršau juos, kad vandens puoduke beveik nebeliko…:)

 • Tai gavosi tikrieji kieti kiaušiniai :)…

 • Kreipkites i mane tu (rasykit is mazosios) aciu ;)
  Na matai, Ladymadona, kaip gali kas uzkliuti neatidziai kas. Beje del grupuotes, tai siandien Klaipedoj prie mano “kontoros” buvo uzsienio zurnalistai (kad zurnalistai, supratau nes turejo televizine kamera) kolegfa nugirdo kad kalbejo daniskai ar vokiskai. greiciausiai del tos grupuotes ir buvo nes dirbu ne kulturos ministerijai priklausancioje istaigoje :D
  Ir ar tokia priekaba atrodau?

 • kas liecia lietuviu ivaizdi, tai kiek su tuo susipazinusi as, tai lietuviai asocijuojasi su danditais ir pigiomis ir lengvai pasiekiamomis moterimis :)
  Vnz amoralus tas ivaizdis :)
  Bet gal nebesiplesiu, nes tema buvo neapie tai :)

 • Aš kreipsiuosi “tu”, jei nebenaudosi daugiskaitos kreipdamasi į mane :).

  Nepasirodei priekabi, tik pagalvojau, kad esi iš labai gerai anglų kalbą mokančių. Kažkaip taip susimąstė man…

 • Pažiūrėjau. Vau. Aš kaip pats esu daręs kelis filmukus galiu tik pasakyti, kad žiauriai gerai. Žiauriai žiauriai. Respectas ir jusm visiems ir Elenai. Šitaip gerai sumontuoti. Kai pamčiau kad padarėt filmuką, ai, galvoju susuko kokį lievaką, dabar gi vis gali, kameros nebrangios. Bet kai tik pradėjau žiūrėti, tai vau. Šiaip iš kritikos: tai vienoj vietoj, kai filmavo mergaites (publiką) nespėjo kamera susifokusuoti. Jei pardavimui - reiktų antro dublio čia. Bet tai visur kitur nerealu :) O tavo mažė visai tokia pati kaip mano :))

 • Ai: The Best from Bests Lithuanias Filmmakers :)

 • Ai dar. O su kokia programa montavo? Kai kurių efektų nemoku padaryt :)

 • atfatf, dėkui dėkui labai! Kamera- nepatikėsi- mūsų senas fotoaparatas, kuris fotografuoja lyg per miglą, bet užtat vat kaip filmuoja! Kai ėjau filmuoti kolegų, tai prieš filmuojant turėjau visus patikinti, kad su tuo mažu patrintu daiktu tikrai filmuoju, o ne apsimetu :).

  Nežinau, su kuo Elena montavo. nesigaudau tokiuose dalykuose (gal laikas išmokti…). Paklausiu. Su senu Mac’u, šiaip. Operacinė sistema sena, viskas striginėjo, labai lėtai viskas vyko… Bet mergina pasistengė.

  Dėl mažylių- tikiu, kad rastų abi bendros kalbos :).

 • Ai, jei su Mac, tai gali ir neklausti, vis tiek neturiu Mac’o. Su fotoaparatu? Na, dar nuostabiau.

Rašyk komentarą