BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žyma: 'Kviestiniai pietūs'

2010-09-26

Mėsaėdžių ir vegetarų taikos pietūs

Praėjusią savaitę truktelėjau per dantį vegetarus- buvo aršių diskusijų… Gerai jau, gerai. Skelbiam paliaubas. Šiandien kviečiu vegetariškų pietų.
Visi iki šiol mano sutikti vegetarai valgė žuvį. Todėl dažniausiai lengvai išsisukam kviestiniams pietums pagaminę kokios įdomesnės žuvies. Šį kartą žuvis užkandžiui, o toliau bursim su daržovėmis ir vaisiais. Švęskim rudenį. :)
Užkandžiui: Salotos su rūkyta žuvimi

Karštai rūkytą vidutinio [...]

2010-08-18

Vakaras prie grilio

Šiltas vakaras su gerais draugais jaukioje terasoje: gurkšnojame vyną, filosofuojame apie gyvenimo smulkmenas ir mėgaujamės geru maistu. Čia grilis groja pirmu smuiku. Tik svarbu pasirinkti tokius receptus, kurie nereikalautų nuolatinio bėgiojimo kažką vartant, tikrinant ir galų gale vis vien perkepant :). Kviečiu ramių, tingių ir kvepiančiu atostogomis pietų.
Užkandis: Duoninės lazdelės su varškės užtepu

Užtepą sumaišyti [...]

2010-08-17

Vasaros pietūs

Karštą vasaros dieną niekas nieko nenori valgyti. Iki pat vakaro. O tada alkanus gero maisto ir geros kompanijos draugus kviečiame į svečius ir ruošiame jiems ypatingus - Vasaros pietus :).
Užkandžiui: Itališka duonelė su spalvingu aliejumi

Alyvuogių aliejų sumaišyti su kapotomis alyvuogėmis, kapotais saulėje vytintais pomidorais, prieskoniais- rozmarinais, čiobreliais, mėtom. Patiekti su šviežutėle pjaustyta bagete [...]