BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012-02-16 13:58

TAS traukinys

Į komentarus

Nuo gruodžio audžiau mintį apie šeimos fotosesiją. Prižadėjau vaikams smagią dieną ir jos įamžinimą. Apie Naujus numiro fotoaparatas, ir tai buvo ženklas- laikas vykdyti pažadus.

Kai fotografė pasiūlė surengti iškylą traukiniu, mano reakcija buvo- oi. Sudėtinga, keista, neįprasta. Žodžiu- visi argumentai “už”.

Diena buvo jėginė. Vaikai sužavėti- namuose spalvota šventė, viską galima versti aukštyn kojom ir nuo ryto kimšti fotogeniškus saldumynus. O kai kambaryje pasidarė ankšta, išlindome į lauką. Žiema, grožis ir gėris.

Traukinys prilipo iškart. Vaikai jautėsi kaip namie. Nieko keisto- mes visada kelyje. Kartais lekiame visu greičiu, kartais vos judame, bet nuolat kažkur riedame. Mėgaujamės kelione ir gera kompanija. Smagu, kai kas prisijungia - mylime draugus ir bendražygius. Bet jei kas bando keliauti zuikiu- išprašome lauk. Vat taip vat.

Manau, kad jau pramokau traukinį vairuoti- pradedu suprasti eismo ženklus, imu skirti perspėjančius signalus nuo pasveikinimų, net sugebu nukreipti garvežį į kitus bėgius. Tik vis dar nesu sudarius savo traukinio maršruto. Nežinau net, kokia artimiausia stotelė…

Bet jausmas toks, kad ta stotelė bus ypatinga.

Važiuojam.

Fotografė Jelena Kurbatova- sena pažįstama, šiltas, mielas žmogus, o jos fotografinės fantazijos visada sužavi. Labai ačiū jai už puikią dieną. :)

Patiko (20)

Rodyk draugamsKomentarai (13)

 •   Rasa
  2012-02-16 16:53

  Traukinys - nuostabiausia transporto priemonė. Bet yra ir kitų gerų - pvz. baidarė. Perfrazuojant vienos lietuviškos roko grupės pavadinimą “Smagu tai, kas yra smagu”. O jūsų ketveriukei didingi žiemiški nepriklausomi linkėjimai iš šventinės Neries. Vardan tos Lietuvos, vienybė težydi:)

 • Kokios puikios nuotraukos! Ypač sužavėjo kur mamytė viena - tikra šių laikų Lady Madonna :)
  Su Šventėmis :)

 • Rasa, manau, kad man pats laikas išbandyti baidarinę transporto priemonę. Tik gal vasario Nerį galėtume pakeisti į vasarinius Ignalinos ežerus?

  Bernadeta, labai ačiū :). Tas ladymadonna nickas man patiko dėl taiklios bitlų dainos apie namų šeimininkę, kokia buvau tuo metu, kai pradėjau čia rašinėti. Tikrai neplanavau niekad vat taip ilgesingai pro traukinio langus žvalgytis ir Madoną vaidinti. :)

 • Vis planuoju vaikus pavėžinti traukiniu. Reikia susiimti ir pagaliau įvykdyti. Įkvėpta įrašo ir gražių nuotraukų :)

 • Nebloga fotografė :)

 • Puiki. Jaučiu, turėsim labai gražių foto, nes visokių įdomybių buvo, kai fotografavo, vaikai atsipalaidavo, įsijautė :). Dabar tik keletą gavome, iškart po fotografavimo, kad labai nespirgėtume. O dabar teks , jaučiu, ilgokai palaukti, nes darbų ji turi daugybę… Na, bet jau matau, kad laukti verta.

  Gera turėti draugų. :)

 • Ne į temą :): gal kas gali paaiškinti (čia ar į AŽ), kaip įdėti audio foną? Kad galėčiau įkelti kokią muziką pagal įrašo nuotaiką. Kol ACTA neįsisiūbavo… :)

 •   svetima
  2012-02-20 14:25

  Puikios nuotraukos ir labai geras sumanymas su tuo traukiniu ;-)

 • Ačiū, perduosiu pagyrimus Jelenai :). Sumanymas tikrai puikus. Kaip į dešimtuką šiuo mūsų gyvenimo laikotarpiu. :)

 • Mano blogo variante, kai rasau zuinute yra knopkute “link”, tai as pasirenku yuotubes nuoroda pazymiuteksta, paspaudziu “link” ir atsiverus langui kur yra http ikeliu nuoroda. Ir tada kai skaitote mano bloga tekste buna sakinys melsvos arba rudos spalvos ir ji paspaudus galite klausytis dainos. O kaip pas tave ten viskas neisivaizduoju :)
  Mazu panasiai :)
  Irasas superr :) labai silti zmoguciai :) nuotraukose, pagyros fotografei

 • Dėkui! Ir už komplimentus, ir už patarimą. Čia variantas. Nors man labiau patinka hashisherio blogo sumąstymas, kai muzika skamba iškart, kai atsidarai įrašą. Žmonės sako, ten kažkokį įskiepį reikia įdiegti. Reikės užsiimti kada.

 •   Atėnė
  2012-02-24 21:35

  Oi kaip patinka. Viskas.

 • Nai nai nai. Jau kaip smagu buvo… Būtinai pakartosime, gal vasarą… :)

Rašyk komentarą