BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010-10-22 13:25

Mano komanda

Į komentarus

Bet kas, pamatęs tris mano atžalas, iškart supranta, kad jos- vieno kraujo. Šviesūs plaukai, apvalios akys ir rausvi žandukai. Ne visiems suprasti jų keistenybes. Pavyzdžiui:

Trijulė įsitikinusi, kad ateiviai, baubai ir vaiduokliai yra vieni niekai, palyginus su virtomis morkomis sultinyje. Vaikai sako, kad ant tokios sriubos puodų privaloma rašyti perpėjimus “N-18″.

Užtat gražuoliai sutartinai mėgaujasi pelėsiniais sūriais, alyvuogėm ir pasigardžiuodami triauškia… žuvų taukų kapsules. Prakanda, iščiulpia, sukramto. Niam niam. Gurmanai…

Aš nemoku plaukti, o jie mėgsta turkštis vandeny iki pamėlynavimo. Jokios aukščio baimės- didieji varžosi, kas nušoks į ežerą nuo aukštesnio bokšto, o mažoji bent jau niurkteli nuo baseino krašto. Ekstremalai…

Jie veikia kaip gera komanda, kai turi bendrą tikslą. Derėtis dėl leidimo panaktinėti prie TV  siunčiama vyresnėlė, o kaulyti šokoladukų- mažylė. Sūnus nepakeičiamas, kai reikia užglaistyti kokią bendrą išdaigą. Mane, profesionalią diplomatę, jie suvysto kaip naujagimį savo “kačiukų” akytėm ir neblogai pakabintais liežuviais. Strategai…

Bet kartais jie pykstasi. Aidi karo šūksniai. Skraido pagalvės. Nepasidalina gerbiamieji žaislų, teritorijos ir dėmesio.

Vaikai, baikit. Žaislų skaičius pasaulyje neribotas- kažkada turėsite visus, kurių panorėsit. Jei tik norėsit pakankamai smarkiai. Ir dėl teritorijų nereikia kariauti- jūs visi laisvi susikurti savąją, o kažkada gausit ir kokį sklypelį dovanų nuo likimo- jis bus ten, kur bus jūsų mylimi žmonės, jūsų antrosios pusės. O dėmesys… Tik pelnytas dėmesys yra tikras. O išprašytas- nesiskaito.

Nusiraminkit. Jūs jau turit labai daug- turit vienas kitą- geriausius draugus visam gyvenimui.

Netikit manim? Paklauskit dėdės Audriaus ir tetos Eglės. :)

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (10)

 •   linoreta
  2010-10-22 14:05

  Tikrai keistai su tom žuvų taukų kapsulėm ir morkom :) Dar gi visi trys :) Bet kai išgirdau, kad draugės vyras lašinius su braškių uogiene kerta, jau beveik nebesistebiu :))) Svarbu, kad vaikai nebijo aukščio ir myli vandenį.

 • Šaunūs vaikučiai. O tėčiai tam ir reikalingi, kad primokintų vaikus visokių nesamonių:)

 • linoreta, aš net kartais galvoju, gal reika ir man pabandyti perkąsti tą žuvų taukų kapsule- o gal ten koks be galo skanus daiktas :) ?

  atfatf, faktas. Tėčiai čia nepralenkiami.

 • Tokie gudručiai ir diplomatai tavo šaunieji vaikiukai. O dar sakai, kad nepanašūs į mamytę:)

 • Bernadeta, dėkui. Charakterio tai ir mano yra kažkiek. :)

 • Šaunūs vaikai :)
  O prašymo taktiką ir mudu su broliu turėjom, oi gera būdavo… :)

 • “Jūs jau turit labai daug- turit vienas kitą- geriausius draugus visam gyvenimui.”
  Ech, net ašara pasirodė.. esu viena šeimoje.. :(

 • Eva, nenorėjau liūdinti…

  Pieštukėli, gudručiai jie, ne tas žodis. Šiandien kažkokią-netokią kiaušinienę iškepiau, tai gražuoliai paragavo, pastumė lėkstes ir bandė diplomatiškai išsisukti:
  Elena: Šiaip visai nieko, bet man truputį per daug druskos.
  Rojus: Man tai pipirų truputį per daug.
  Salomėja: O man tai kasinių pel daug.
  :)

 • ladymadonna, viskas ok, Tu dėl to juk nekalta :)
  Labai džiaugiuosi už Tavo šeimyną, tikiuosi tokią gausią ir aš kadanors turėsiu :) Ir kai mano vaikučiai užaugs jiems nereikės liūdėti kaip man :)

 • Šauni komada ;] Gražus įrašas :]

Rašyk komentarą