BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012-03-19 14:13

Mano Elenai jau penkiolika

Į komentarus
Šiandien mano Elenai sukanka penkiolika…
Gimtadienį šventėme vakar, sekmadienį. Paradui vadovavo pati Elena- ji užsakė kinietiško maisto ir išsirinko tortą- vyšnios, šokoladas ir paukščių pienas- mmmm…
Prieš pat šventinę vakarienę ištaikau valandėlę ir viena nuvažiuoju į gėlių parduotuvę. Kaskart ten užėjus prarandu nuovoką - myliu gėles, visas visokiausias, todėl kažką konkretaus išsirinkti be pardavėjų pagalbos man be šansų.
- Jums padėti?
- Taip, ačiū. Norėčiau gražių gėlių gimtadieniui.
- Gal rožių. Šitos bordo šviežiausios.
- Gal ne… Gimtadienis mažos mergaitės, gal ką gaivesnio…
- Kiek metukų?
Pasimetu. Tas “maža”- išsprūdo netyčia. Jei dabar atsakysiu, kad “mažylei” penkiolika, mane palaikys kvanktelėjusia. Kažką myktelėjusi nuvairuoju prie tulpių.
- Mažai mergytei patiktų šios princesiškos- rūžavos, pilnavidurės, tik po tris litukus…- užsiciklina pardavėja.
“Aha, prieš metų dešimt-dvylika būtų pats tas,”- pagalvoju.
- Labai gražios. Bet šandien tebūnie tos geltonos- jos atrodo taip šventiškai.
- Ir stovės ilgai. Jums suvynioti?
Su tulpių puokšte dar užsuku į parduotuvę. Perku guminukų (koks vaikų gimtadienis be jų?), žvakutes (kokie keistuoliai jas pakuoja tik po dešimt?) ir šampano. Vaikiško.

Kai tą linksmą butelį ištraukiu namuose, Elena prunkšteli:
-Mam, tu ką? Kas jį gers?
- Aš, aš,- viens per kitą atiliepia Rojus su Salomėja.

Uf. Ir vėl išsisukau. Nors… Elena yra protinga ne pagal amžių ir turbūt numano, kad nors ji jau beveik mano ūgio, vis cimpina mano drabužius (aha, pastebėjau…) ir jau senokai išaugo mano batelius, ji visada bus mano mylima maža mergaite. :)

P.S. Pasigirsiu, ką dovanojau. Prieš šešerius metus Juozas Statkevičius išleido knygą “Grožio kirtis”. Tada pamaniau, kad tai nuostabi dovana ypatingai moteriai.  Tai nupirkau knygą, susiradau Juozą Statkevičių ir paprašiau ją užrašyti Elenai. Tada neišsitariau, kad Elena- tai mano devynmetė dukrytė. Šešerius metus jos knygą saugiai laikiau ir laukiau, kada mano mažylė išaugs į tą “paslaptingą Eleną”, kaip knygoje užrašė Juozas. Ir štai atėjo laikas- mano Elenai jau penkiolika… Beje, Elena sužavėta. :)

Patiko (33)

Rodyk draugamsKomentarai (15)

 • Ahhhh, linkėjimai jai :)
  Pasisekė, jog turi nuostabią mamą.

 • As zaviuolsi, tokia stipria meile :) Turite tiek tiek reikia ir tuo sildote savo vaikucius, stebinate, rupinates, mylite juos Tiesiog net ir mums Jus beskaitinejantiems tenka dar tu spinduliu siluma :) :) Esate pavyzdys man :)
  Sakau tai ka galvoju :)

 • Dėkui dėkui. Nesu tobulas robotas. Oi, mama aš būnu visokia… Kaip ir kiekviena mama turbūt. :)

 • Sveikinimai panelei Elenai. :)

 •   Ieva
  2012-03-20 11:22

  Išduokit auklėjimo paslaptį, bent sakiniu. AČIŪ! :))

 • och tos nuostabios mamos!:)

 • Man tiesiog labai pasisekė su vaikais- visi trys patys pačiausi :).
  Paslapčių neturiu. Na, kažkokios taisyklės yra, bet jos turbūt daug kam žinomos. Pvz., visko gali nutikti ir man, ir vaikams, galim būti suirzę, neteisingi, rėksniai, bet už viską, ką negero pridarom ar prikalbam, būtinai turim atsiprašyti. Apgailestauti irgi, aišku. Dažniausiai gi būna kaip: žmonės kažką pridirba, kartais ir apgailestauja dėl to, o atsiprašyti nesugeba. Tiesiog išlaukia kiek laiko ir elgiasi sau lyg niekur nieko. O pikti žodžiai ar darbai gi niekur nedingsta. Kažkur nusėda, laikosi, kaupiasi, kol vieną dieną - bum. Arba pššš, nes jau viskas būna išsikvėpę.

  Žodžiu, esam susitarę už blogą darbą ar žodžius atsiprašyti. Deja, man tenka atsiprašinėti ne rečiau, nei vaikams :). Čia gal viena svarbiausių mūsų taisyklių.

 • Ech…. Jeigu visi turėtų tokias Mamas kaip tu, ir tokius tėčius kaip Atf, pasaulyje būtų kur kas mažiau traumuotų nelaimingų žmonių…..

 • tu tikriausiai esi pati nuostabiausia mama pasaulyje :) šaunuolė :)

 • Ačiū už pagyras. Manau, aplink daugybė tokių pat ir geresnių, tik gal ne visos tokios pagyrūnės, kaip aš ;).

 • Oi, norėjau rašyti pagyrimus ladymadonnai, bet žiūriu, kad reikia dėkoti Katytei už komplimentą ir man :) Nesu ir aš tosk geras. Ypač palyginti su ladymadonna. O dėl recepto, tai juk aiškus - meilė. Paskaitykit, kaip šiltai lady rašo apie savo vaikučius, su kokia meile ir viskas bus aišku. O dėl pavyzdžio tai čia tikrai, aš irgi iš tavęs pasimokau :)

 • Komplimentai šilumos sklidinam įrašui ir sveikinimai Elenai :)

 • atfatf, man tai iš Tavęs reikėtų kantrybės išmokti ;).

  femmeg, ačiū labai!

 •   svetima
  2012-04-04 14:34

  Tikrai tavo Elena jau beveik suaugusi-kai pamačiau nuotraukose, pradžioj pamaniau, kad jūs ten su kokia jaunesniąja sese:)

 • Na, jau ir pakalbėti galima beveik kaip su sese…

Rašyk komentarą