BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010-08-03 18:48

L.e.p. namų šeimininkė arba Nepakeičiama

Į komentarus

Visada žinojau, kad užaugus būsiu rašytoja…

Iki šiol teko pabūti daug kuo: pavyzdinga moksliuke, maištinga maksimaliste ir tylia stebėtoja. Studente, teisininke ir diplomate. Vieno vaiko mama, dviejų vaikų mama ir trijų vaikų mama.

Šiuo metu esu l.e.p. namų šeimininkė. Pasaulio diplomatijos problemas laikinai iškeičiau į mūsų keturių vidinių pasaulių tyrinėjimus. Svarbiausių valstybės personų vizitų organizavimą- į trijų svarbesnių asmenų darbotvarkių derinimą. Dalykinius pietus - į namų virtuvės atradimus. Atmintinių rašymą- į keistus rankdarbius. Na, o kavagerius- į internetinius pašnekesius.

Tai mano pasirinkimas. Gerai apsvarstytas ir patikrintas. Nesigailiu. Priešingai- jaučiuosi svarbiausia. Juk dirbu darbą, kuriame esu nepakeičiama. Bet kokiame mechanizme vieną sraigtelį galima pakeisti kitu, bet kurioje kontoroje- vieną klerką kitu. O manęs nieks negali pakeisti, bent jau mano vaikams. Būrys namų tvarkytojų ir batalionas auklių prieš mane būtų tik niekingi nemokšos. Aišku, tam privalu palaikyti formą, nuolat tobulėti ir mokytis. Bet čia būtent tie retieji mokslai, kur saldūs ne tik vaisiai, bet ir šaknys. Tai nesiskundžiu.

Tik kaip čia yra, kad iki šiol taip gerai gyvenau, o rašytoja vis dar nesu. Nesu parašiusi nei vieno eilėraščio, romano ar haiku. Net disertacijos, ir tos nesu parašiusi. Na, disertaciją dar galėčiau paaiškinti- ją galbūt kažkada parašysiu, jei padarysiu kokį žmonijai vertingą atradimą. Bet gerai istorijai juk pakanka atradimo, vertingo vienam žmogui.

Štai aš šiandien- 37 metai svajonių, išsipildymų ir svajonių. Šiandien turiu ką pasakyti. Gal jau užaugau kažką parašyti?

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (11)

 •   mylia
  2010-08-03 19:11

  Dziugu, kad rasai ;) ir skaitosi lengvai… Laukiu nauju tavo irasu (sun)

 • Ačiū! Malonu sulaukti pirmojo padrąsinimo :).

 •   svetima
  2010-08-05 09:46

  Tai dabar kasdien lauksim po įrašą;-)
  Bet šiaip galėtum nepasididžiuot ir sugrįžt į “galingiausią ir įtakingiausią Lietuvos interneto populiaciją” (anot Andriaus Užkalnio)…Auditorija šiaip ar taip;-)

 • Ech, neapgaudinėkime savęs. Mes jau seniai interneto “Raudonosios knygos” dalis, o ne tos “didžiosios populiacijos” statistiniai vienetai. :)))

 •   sava
  2010-08-05 20:16

  super rasyba! Smagu ir idomu skaityti.
  Tavo blog’as jau mano Bookmarks Toolbar’e, kad lengviau kasdien rasciau:))

 • Ačiū už gerą žodį! :)

 • Jau sulaukiau susirūpinusio tėčio skambučio, kaip čia jis pražiūrėjo mano svajonę būti rašytoja :) (jis yra tikras rašytojas, beje).
  Noriu nuraminti gimines, artimuosius ir kitus blogo skaitytojus, kad tikrai čia nerašysiu romanų. Ir nekursiu istorijų. Kam man tai, kai gyvenimas toks įdomus. :)

 • Perskaičiau visus įrašus. Ai, kai vienas įrašas pasirodo įdomus, gražus paskaitai ir kitus. Dėl namų šeimininkė - tai mano žmona ir dabar mūsų dukrytę namie augina. Tik ji labai pyksta, kad tenka namie sėdėti, bet juk ji atlieka patį svarbiausią darbą - augina vaiką. Na, ok sėkmės rašant einu įsidėsiu į nuorodas, kad nepamirčiau sugrįžti pažiūrėti kaip sekas.

 • Ačiū, labai malonu skaityti.

 •   gervazijus
  2011-01-17 19:54

  Netyčia užsukau, o perskaičiau daugmaž visą blogą.
  Pavydžiu baltu pavydu žmonėms, sugebantiems taip rašyti. :)

 • Labai pamaloninot, dėkui už gražius žodžius.

Rašyk komentarą