BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012-02-21 13:39

Korcas mūsų namuose

Į komentarus

Mano akimis, trys vaikai namuose- pats tas. Tačiau Salomėjai mažoka. Todėl jau senokai kartu su mumis gyvena Korcas.

Korcas- šaunus vaikis, tik dar labai mažas, todėl nemoka vaikščioti, valgyti, žaisti ir šiaip- nelabai ką moka be Salomėjos pagalbos, bet charakterį jau turi. Kai vakare kalbėjome apie praėjusią dieną, Salomėja nustebino: “Vedžiau Korcą į darželį, ten Stepas jį pastūmė, tai Korcas jam kaaaaip žnybė…”. Turbūt vakarykštė Salomėjos auklėtojos pastaba dėl peštynių- tik sutapimas…

Apskritai su Korcu nenuobodu- jis dažnai kažkur vyksta, todėl po namus vis migruoja žaislų prikrauti kelioniniai lagaminai. Korcas baisiai išdykęs- tai kažką sulaužo, tai išlieja, tai pripaišo. Ir šiaip jis- linksmas vaikas ir labai mėgsta šventes, todėl kas vakarą švenčiame jo gimtadienį.

Vieną dieną Rojus paskelbė ereziją, kad Korco nėra, jis netikras. Salomėja nesupanikavo, tik nepakvietė jo į Korco šventę. Su tikru tortu. Rojus persigalvojo ir daugiau taip nebejuokauja. :)

Patiko (22)

Rodyk draugamsKomentarai (7)

 • Siaubingai mielas įrašas :>

 • Dėkui dėkui. Su vaikais nuolat nutinka tokie siaubingai mieli dalykai. :)

 • Manau, kad iš šios kūrybos kada nors bus graži knyga. Turiu viltį…

 • Pavargau jau aiškintis, kad ne kūryba čia, o dienoraštis. Noriu užfiksuoti gražias akimirkas, kad nepasimestų ir neužsimirštų. Tikiuosi, kad kada nors vaikams jis primins, kaip gerai mes gyvenome. Kaip koks nuotraukų albumas.Toks atviras blogas mane skatina neužmesti sumanymo. Tik neparašau ilgiau- ir pasipila žinutės, skambučiai ir kitokie priminimai, kad pauzė užsitęsė. Ačiū labai visiems :-*.

 •   Atėnė
  2012-02-24 21:43

  Salomėja fantastiška:)

 • Tikrai tikrai :).

 •   Rasa
  2012-02-27 14:18

  Mes tai turėjom Peką. Bet buvo bendras Ūlai ir Benui, tai nekildavo panašių nesusipratimų kaip su Rojum. Sukalbamas toks buvo, visada atsiliepdavo kai jam Ūla ar Benas skambindavo iš telefono būdelės. O dėl to, kad kūryba ar ne - gali sakyti, kad daržovė, kuri žalia, pailga, lapai, platūs, žydi geltonai arba sakyti agurkas. Kaip bevadinsi agurkas nenustos būti agurku. Toks jau jis, užsispyręs. Tai jau geriau ir vadinti jį agurku.

Rašyk komentarą