BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012-03-21 13:01

Komplimentų terapija

Į komentarus

Panika laive- mano sena-gera kosmetologė paliko Lietuvą!

Kurį laiką bandžiau didvyriškai laikytis ir ignoruoti sparčiai senkančias kremų atsargas bei besiplečiančią informacinę tuštumą aplink. Na, be kasdienės parabenų dozės ir gurkšnio paskalų aš dar kurį laiką būčiau pratempusi, tačiau kai kaimynė mestelėjo, kad atrodau pavargus- pasidaviau.
Piniginėje vėjai, tai kaip gelbėjimosi rato griebiausi grupinių pirkimų akcijose atrasto pasiūlymo- “kosmetologė daro labai daug beleko už labai mažai”.
Sakysit, kad tokiose akcijose pilna povandeninių rifų? Plaukiojom-žinom, bet, kas nerizikuoja, skant…
Taigi, penktadienį nusprendžiu skirti tik sau ir nuo ryto išsiruošiu į susitikimą su nepažįstama kosmetologe.
Vos tik įžengus pro grožio salono duris noriu sprukti lauk, tačiau nuo įspūdžio suakmenėju vietoje.
Joooo… Sakykim taip: ta vieta puikiai tiktų pogrindiniam naminukės cechui. Prieblanda. Smilkalai graužia akis. Plyšauja M1, kuris ir šiaip nėra gėris, o grožio salone- negėris trigubas. Tačiau manęs taip lengvai neišgąsdinsi, tai susikaupiu ir neriu gilyn.
Kosmetologė gumos netempia:
“Laba diena, kiek jums metų?”
“Trisdešimt devyneri”.
Tyla. Ir tada - bum!:
“Juokaujat. Trisdešimt devyneri? Neįtikėtina, čia tai bent, ohoho, negali būti, ką jūs ką jūs, baikit baikit, pridėjote gal? Ne? O dar norėjau sakyti, kad jums ši procedūra per ankstyva. Trisdešimt devyni… Eikit sau, jums minimum dešimčia metų mažiau, MINIMUM… Fantastika… “
Nupirko. Barteris toks gavosi- aš procedūrą, ji- mane.
Pusantros valandos komplimentų. Ir išeidama vietoj serumų pavyzdžių gavau: “Kokia jūs graži…”.
Nuo šio vizito praėjo jau penkios dienos. Kai tik jį atsimenu, imu sau kikenti… Tai buvo pats pankiškiausias grožio salonas mano gyvenime: su karo lauko ligoninės aplinka, keistoku masažu ir pagyrom pagyrom pagyrom….
Bet svarbiausia- šiandien ir akyloji kaimynė gali patvirtinti, kad mano procedūra pavykus- spindi net akys!
Pati nepajutau, kaip užsirašiau ten kitam kartui…
:)
P.S. Net nežinau, rekomenduoti ar ne… nebent labai atsargiai - tik pankėms, filosofėms ir drąsioms- kosmetologė, dirbanti su Biodroga kosmetika ir komplimentais Vilniaus Senamiestyje (rašykite AŽ- duosiu telefoną).

Patiko (18)

Rodyk draugamsKomentarai (15)

 • Ir aš ten buvau. :) Atmosfera ir aplinka kreizinė, bet rezultatas džiugina akį.

 • O, tai ir Tu “kokia faina mergaitė”? :) Šypsojausi visos procedūros metu… Bet negaliu nieko prikišt- nežinau, kaip ir kodėl, bet rezultatas tikrai ne prastesnis, nei po kokio brangaus-prabangaus salono su miško garsais ir visokiais aparatais. Turbūt komplimetų terapija tikrai veiksminga :).

 • Noreciau rasti kazka panasaus Klaipedoje :)

 • Šiaip tų komplimentų galėtų būti ir saikingiau, aš tai tokia susigėdinanti dėl tokios gausos fontano, jaučiausi komplikuotai, o po trečio karto jau ir įprastai :) Tiesiog reikia nusiteikti patekti į kitokią aplinką, nes mane pirmą kartą šokiravo, neradau sau vietos “kur aš patekau?!!!!”. :D Gerai, kad nepabėgau.

 • Tą patį pradžioj galvojau :). Tikrai buvo mintis išeiti. Bet tą pusantros valandos pagyrų tai ištvėriau didvyriškai :))). “Gal jums ką kaklui čia padarius- bet koks nuostabus kaklas, nėra ką čia daryti… Rankoms gal kaukę- ale rankos kaip aštuoniolikinės…” Ir taip be galo. Ir vis vien kad tepa kažką, kad tepa. :) Beje, ji pediatrė pagal išsilavinimą (mokėsi su viena pažįstama).

 • Ir graži, ir protinga, ir vaikus myli, ir dar jaunai atrodo. Kur čia svajonių nuotakos sąrašus sudarinėja. Et, kaip gaila, kad vedęs jau.

 • atfatf, ačiū. Matai, ten toks salonas- esu įsitikinus, kad VISI ir VISOS ten sužino apie save tai, ko net nesvajojo :). O Tu irgi galėtum ten dirbti, nes komplimentų terapiją įvaldęs puikiai. :)

 • Taip ir įsivaizduojų absoliutų aplinkos ir veiklos kontrastą, bet mane ta vieta suintrigavo. Kai nuspręsiu keisti savo kosmetologę, tai žinosiu į ką kreiptis kontaktų :)

 • femmeg, jau viena mano draugė susigundė- šiandien eina, tai žiūrėsim, kokie įspūdžiai bus. Jei viskas ok- jausiuos tvirtesnė rekomenduodama. :)

 •   Rasa
  2012-03-23 20:51

  Štai jau kiek daugiau nei metus skaitau šio tinklaraščio rašinius. Ir vis prisimenu Barono Miunhauzeno nuotykius, ypač vieną jų - kaip gerbiamas Baronas ištraukė save už plaukų iš pelkės. Ne tik save, bet ir savo arklį. Tai va, kuo toliau, tuo labiau skaitydama Ladymadonnos istorijas tikiu Barono Miunhauzeno istorija. Ir dar - visiškai aišku, kad iš pelkės save traukiant už plaukų galima ištraukti ne tik arklį, bet ir tris vaikus. Ir dar kokį šimtą žmonių. Savo pavyzdžiu.

 • Ačiū, brangioji. ;)

 •   Atėnė
  2012-03-30 22:27

  bet tikrai, kokia faina mergaitė:)

 • :)

 •   svetima
  2012-04-04 14:39

  Užmynei ant nuospaudos-pats laikas varyt pas savo kosmetologę-po žiemos veidelis pavargęs..Tiesa, Kaune pogrindžio neieškom-kainos neatrodo užmušančios ir visai normalioj vietoj…:)
  Įdomu kiek kainuoja tos jūsų “garažinės” procedūros palyginimui? ;-)

 • Kainavo ar tai 69, ar tai 59… Čia akcijos metu. Paprastai ten 140…

Rašyk komentarą