BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012-10-17 12:39

Buitinė poezija, II tomas. Prologas :).

Į komentarus

Vaikštau aukštai užrietus nosį - per šiuos keturis tylos mėnesius sulaukiau tiek jūsų žinučių ir komentarų su raginimais tęsti blogą! Ačiū labai už gražius įvertinimus ir linkėjimus. Aš irgi jūsų pasiilgau. 

Kiek nejauku, kad tokiai ilgai pertraukai neturiu rimto pasiteisinimo. Turbūt atviriausias būtų prisipažinimas, kad nerašiau iš … netikėtumo.  

Net nebandysiu pasakoti, kas man nutiko per šį laiką, nes greičiausiai pagalvotumėte, kad vaizduotė mano laki. Nesikuklinsiu - fantazuoti aš moku. Bet Dievas, pasirodo, moka geriau. 

Jei dabar tikinčiau, kad visas gyvenimas gali kardinaliai pasikeisti per keletą mėnesių - meluočiau. Nes, pasirodo, jis gali apsiversti per vieną dieną.  

Vyko visko ir daug. Vis dar negaliu atsigauti nuo pokyčių. Svarbiausia, kad visi jie į gera. Gi kaip visada.  

Taigi, esu gyva-sveika-laiminga. Planų šimtai, svajonių milijonas, minčių begalė. Laikas tęsti internetinį dienoraštį.

Kaip ir anksčiau, smegenų čia daug neprižadu, o sparnais dalinsiuos mielai. Pabandysiu dažniau atrasti minutėlę ir papasakoti, kas vyksta besisukant karuselėje tarp darželių-mokyklų-darbų-ir puodų.

Buitinė poezija - mano mylimiausia :).

Patiko (15)

Rodyk draugamsKomentarai (10)

 • Sveika sugrįžusi :) Džiugu, kad ir vėl sulauksim Tavo šiltučių mielų įrašų. Galbūt ir apie tuos stebuklingus netikėtumus sulauksim daugiau smulkmenų :))

 • Labas, malonu ir man Tave matyti :). Ačiū! Apie ką rašysiu - nesuplanavau. Kaip pasakė viena mano prietelė: “Blogiausia, ką gali padaryti savo bloge, tai pradėti galvoti apie tai, ką rašai.”

 • Kaip smagu, kad pas tave viskas į gerą :))))

 • Viskas bus gerai, ir tu tai kuo puikiausiai žinai :)

 •   Rudenelis
  2012-10-18 10:01

  Nors visiskai Jusu nepazistu, bet labai laukiau Jusu irasu. Pavasari kazko ieskodama internete radau si bloga visai netycia. Kaip man buvo silta ji skaityti. Pakylejot mane. Aciu uz tai.

 • atfatf, ačiū. O kaip tu? Seku tavo įrašus ir FB… Nuoširdžiai linkiu sėkmės.

  Subjektyvi, gal nuosaką keičiame į esamąją ;)?

  Rudenėli, dėkui. Smagu surasti bendraminčių.

  Pavarčiau blogas.lt - nelabai čia kas pasikeitė… Naujų blogerių daugybė, bet rašymo mados vis dar tos pačios. Prieš rašydama pavadinimą įrašui patyrinėjau naujausias madas. Vis dar karaliauja tas pats “Prologas” :))). Tai aš irgi nusprendžiau neatsilikti :).

  O savo mėgiamus blogus vartinėjau ir “atostogų” metu. Tada jaučiausi, lyg žvalgyčiaus pro kitų langus. Dabar vat vėl - “draugausim namais” :).

 •   Eglė
  2012-10-18 22:54

  Užsukau čia tvirtai nusprendusi, kad reikia pagaliau kokiu nors būdu priminti, kad naujo įrašo čia nebuvo jau labai ilgai… Ir va - kokia staigmena :) Ir, pasirodo, ne aš viena pasiilgau Jūsų irašų :) Smagu, lauksiu lauksiu naujų pasakojimų :)

 •   Svetima
  2012-10-23 12:15

  Pagaliau! Bus kur užsukt jaukiai “pasišildyti” darganotomis rudens dienomis..
  Gerai, kad viskas tik į gera..Rašyk;-)

 • Egle, ačiū labai už Jūsų šiltą žinutę :).

  Svetima, ačiū, pasiilgau jau bloginėjimo…

 • Laukiam laukiam naujų puikių įrašų. :)

Rašyk komentarą