BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2013-02-03 14:31

Blogas baigtas. Prasideda pats įdomumas…

Į komentarus
Štai ir atėjo laikas baigti šį blogą. Bandysiu pasiteisinti.
Pradėsiu nuo pradžių.
Į blogas.lt įėjau įžūliai - jau pirmame įraše prisistačiau tikru vardu ir tikra istorija, kurią vėliau pildžiau savo mintim ir realiais įvykiais.  Drąsu. Ypač man - nekurie draugai nežino apie mane tiek, kiek žino blogo sekėjai, dažnai visai nepažįstami žmonės.
Pamenu, sudėtinga buvo parašyti, kodėl nusprendžiau turėti internetinį dienoraštį - priežasties ir pati nelabai žinojau, tik knietėjo kažką iškrėsti…
Bloginimas įtraukė. Tas avataro spindėjimas blogotopuose… Tie komentarai… O labiausiai už viską patiko tas momentas, kai baigi rašinėlį, trumpam sulaikai kvapą ir paspaudi “Publikuoti įrašą” - manau, blogeriai mane supranta… :)
Bet štai blogas baigtas. Sakyčiau, kaip išbaigtas modernaus primityvizmo paveiksliukas. Dailininkas iš anksto dėkoja atlaidiems kritikams ir savo noru keičia profesiją.
Nusprendžiau baigti internetinį metraštį ir visa siela atsidėti rimtai kūrybai - kurti židinį savo namuose, kurti gražesnius santykius su man svarbiais žmonėmis, kurti save geresnę.
Geras buvo blogas (kuklutė ladymadonna :) ), bet realus gyvenimas tapo toks pilnas, kad blogui jame tiesiog nebeliko vietos.
Ačiū labai visiems sekėjams. Buvo smagu ir gera skaityti jūsų žinutes ir komentarus. Blogo neištrinu - tebūnie tai gražus mano internetinis prisiminimas.
Džiaugiuosi, kad pabuvau blogere. Labai prasminga patirtis.
*********
Skamba rimtai ir iškilmingai? Gal. Bet pernelyg rimta tapti nesiruošiu.
Atidžiai stebiu, kas vyksta aplink, ir galiu atsakingai pareikšti - Dievas turi gerą humoro jausmą. Gal Jis ir dabar žiūri į mane ir šypsosi, mąstydamas, kad šitos “visažinės” laukia dar daug siurprizų.
Viliuosi. Viliuosi, kad prasideda pats įdomumas… :)

Patiko (19)

Rodyk draugamsKomentarai (12)

 • Sėkmės Tau, švelnioji blogas.lt dvasia. Lai tau viskas, ko tik imsiesi, sekasi ir lydi laimė bei džiugesys. Na gerai, kartais porą mažučių duobelių irgi ne pro šalį. Bet tik kartais. :)

 • Malonu buvo Tave rasti Bloge, paskaityti , kada ne kada komentarą parašyti. Buvai maloni ir miela Ladymadonna. Tavęs nebebus, kažko trūks. O gal kartais dar pasirodyti ir pasakysi, kaip sekasi kitoj erdvėj. Linkiu sėkmės, didelės sėkmės.

 • Ką gi, sutelk dėmesį į savo realų gyvenimą ir daug daug sėkmės ir laimės!

 • dėkoju baisiausiai už suteiktą nuostabų laiką skaitant savu stiliumi ir gyvenimo džiaugsmu pasižyminčius įrašus, ir linkiu, kad to įdomumo būtų kuo daugiau, daugiau, daugiau! ačiū. :)
  ir ta proga, einu pasiklausyti tos puikios The Beatles dainos. (kaip keista, turbūt visą laiką “Lady Madonna” man pirmiausia asocijavosi ir, tikiuosi, asocijuosis ne su šia daina, bet su tokia va šaunia blog’ere :) )

 • Ačiū labai už tiek gražių žodžių. Labai jau lengva įsitraukti į bloginėjimą - lengva priprasti prie jūsų komplimentų :). Bet paroje tėra 24 valandos, ir jų man nebeužtenka realiame gyvenime… Gal kada - po metų kitų - vėl būsiu laisvesnė, gal pradėsiu kitą blogą - niekad negali žinoti. Žinau tik, kad pasiilgsiu jūsų. Jau pasiilgau :).

  Ačiū už palinkėjimus. Įsipareigoju juos išpildyti- prižadu, kad gyvensiu ilgai ir laimingai :).

  Jums irgi noriu palinkėti, kad gyvenimas - realus- būtų įdomus ir pilnas. Pilnas įvykių, atradimų ir stebuklų. Linkiu gyventi įsijautus ir užtikrintai - gyvenimas per trumpas, kad jį švaistyti ar atidėlioti. Linkiu tikėti, kad nieks nevyksta netyčia, kad viskas turi prasmę, ir kad viskas į gera. Linkiu ramybės širdyse - esame logiško, teisingo, didelio, kartais truputį juokingo… ir niekada nesibaigiančio pasaulio dalelės, todėl viskas bus gerai. :)

 • Džiugu, kad gyvenimas tiek užpildytas ir prasmingas, kad nelieka laiko rašinėjimams. Nors ne visi rašinėja nesąmones, kaip kam tai tam taikra kūrybos išraiška. Pačios raštai buvo kūrybingi. Ok. Džiugu, kad gerai sekasi :) O kadangi blog’o neištrini tai kaip ir pasilieki atvirus vartus, kad galėtum sugrįžti, jei kada užsimanysi :) Kažkaip liūdna. Keista, kad virtualiai galima prisirišti, susidraugauti su žmogumi. Ok, linksmo ir laimingo tau gyvenimo. Ir, kad, jei grįši į blog’ą, tai linksmumo vedama :)

 • Kažkaip net ironiška. Skaitau pirmąkart tavo įrašą, o, pasirodo, kartu ir paskutinį… Sėkmės, aš tiesiog be žodžių. Džiugu, kad nusprendei atsiduoti realiam gyvenimui :)

 • O man tikrai gaila, kad neliks čia tavęs. Kilstelėjai lietuviško blog’o lygį, ką ir bekalbėti.
  Kai pasiilgsi rašymo terapijos, visada esi laukiama.
  O jeigu staiga sumąstysi persikrikštyti, tai atsiųsk kokį slaptą pašto balandį:)
  (Matai, vis tikiuosi, kad sugrįši…) Sėkmės.

 • Oi, kokios malonios tos pagyros ir palinkėjimai… :). Ačiū labai.

  Bernadeta, prižadu ;).

 •   Svetima
  2013-02-25 11:09

  Tai sėkmės realiam gyvenime:-)
  Turbūt natūralu, kad internetinio gyvenimo etapas baiginėjasi, nors kažkada galvojom, kad sėdėsim čia iki pensijos ir dar ilgiau;-)

 • Kadangi pati nesenai pradėjau rašyti blogą, atrodo, kad blogo pabaigos nesimato ir gyvenimas be jo ne toks šaunus atrodo… tai pirmasis tavo įrašas, kurį skaitau, bet jaučiu, kad perskaitysiu ir senesnius, įdomu kokia buvo tavo kelionė. Smagu jog pajautei norą atsiverti pasauliui ir beje į tavo blogą mane priviliojo ir tai, kad mūsų slapyvardžiai panašūs :), tik tu panašu nesislepi, o aš kol kas nenoriu išlysti į dienos šviesą. Bet kokiu atveju, didžiulės Tau sėkmės!

 • Iš Tavo blogo publikacijų išeitų gera knyga. Kas gali žinoti, ar kartą neišvysime tokios knygynuose?

Rašyk komentarą