BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012-03-26 12:01

Beveik Varlė Karalienė

Į komentarus

Sapnuoju čia vieną naktį, kad kažkas į mano namus atitempia du kibirus, o abiejuose - po milžinišką žalią varlę. Kibirai nuvirsta, laisvė varlėms! Ir štai akyse ima rastis dešimtys ir šimtai mažų buožgalvių, kurie tuoj virsta simpatiškom varlytėm ir pasklinda po namus. Galvoju - gal atsinešti siurblį ir susiurbti, nes baisiai jų daug, ir visos tokios smulkios. Bet patingiu ir imu jas saujomis semti į kibirus. Semiu semiu - nesusemiu, nes varlytės dauginasi geometrine progresija… Ir nubundu pažadinta vieno gero žmogelio, kuris vakare išgėrė litrą pieno, tai vat vidurnaktį atsirado veiklos mums abiems.

O ryte vis dar atsimenu savo žalią sapną ir pagooglinu, ką jis galėtų reikšti (na, vieni pieną litrais prieš miegą geria, kiti sapnininkus googlina- kiekvienam savo pramogos…).
Dabar man viskas aišku: didelė  varlė reiškia santuoką su našliu, o daug varlių namuose - didelius turtus.
Puiku! Galas finansiniams rūpesčiams per amžius! Manęs laukia vedybos su milijonierium!
-Arba su daugiavaikiu,- nusodina mane draugė.
Kas teisybė, tas ne melas: turtas gali būti ir toks.
Tik tada dėl tų milijonų varliukų - NE-SU-PRA-TAU…. :)
………………………………
Mano turtas:

Patiko (14)

Rodyk draugamsKomentarai (5)

 • Ladymadona, gal mano bloge lankeisi :)))))….
  O siaip ziurek netik sapnininke, bet ir pacios savijauta sapne… As tik per savo savijauta ir praejusios savaites darbus interpretuoju… Ai tiesadar buna siaip pranasisku sapnu pas mani :)

 • Žinoma, kad lankausi ;). Savijauta buvo puiki- varlės buvo didelės, bet tokios simpatiškos, kad į ranką nepabijojau imti (nors šiaip nepriverstų nieks). Ir tuos varliukus gaudyt smagu buvo. Linksmas sapnas. Nors iš tiesų tai čia ne apie sapną norėjau parašyti… :)

 • Na turbut apie ta tura tavo njuotraukoje :)
  Grazuciai visi :)
  o svarbiausia pati turtuole labai graziu akiu :) man blaksitienos baisiausiai dideles atrodo :)

 • Žiauriai graži nuotrauka, išplanavimas, kompozicija, nuotaika, knyga, puodelis, saldainis, žaidimo pultas - tiesiog genialu. Tokiose kompozicijose dažnai jaučiasi dirbtinumas, o čia taip viskas natūraliai gyvenimiškai. Tikrai turtinga esi :) Super :)

 • Smagu čia rasti tiek pagyrų, ačiū :).

Rašyk komentarą