BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2010-09-22 13:12

Apie Rūtą, kurią myli vaikai. Ir vaikus, kurie ją myli.

Į komentarus

Atrodo, kad Rūtą pažįstu jau šimtą metų…

Kažkada ieškojau Rojui auklės. Sūnus sunkiai priimdavo naujus žmones, o dažno ir visai nepriimdavo, todėl atrodė, kad rasti jam tinkančią auklę bus didelė problema.

Į mano skelbimą atsiliepė daug merginų. Vienos kandidatės laiškas suintrigavo pareiškimu: “Aš tiksiu, nes mane vaikai myli.”

Susitikom. Rūta mano vaiką užbūrė per tris minutes. Turiu prisipažinti- mane irgi. Ji buvo gyvenimo džiaugsmas ant dviejų kojų. Toks ramus, užtikrintas džiaugsmas.

Per šiuos šimtą metų daug kas pasikeitė: Rojus jau antroje klasėje, Rūta jau ketvirtame Dailės akademijos kurse. Kartais susitinkame. Ji vis tokia pati- laiminga.

Ir kukli. Jei ne visagalis internetas, nebūčiau sužinojusi, kokius nuostabius darbus ji kuria.

Taigi, vakar atsiverčiu Rūtos svetainę ir įsimyliu jos naująsias lėles. Ir jų pristatymą: “Forgotten children. Series is dedicated to all forgotten children of the world - the ones who never been cared and loved and also our inner ones who we tend to neglect so often.”

Brūkšteliu laiškelį Rūtai, kad nuo šiol taupysiu jos lėlėms, nes “princas” su “plaukiku” man sapnuosis. Ir gaunu atsakymą: “Džiaugiuosi, jog patiko. Taigi - plaukikas ir princas jūsų :) . Princas siuo metu Kaune, o plaukiką tai nors ir ryt galiu užnešt. Kaina- kiek norit ar galit, ir jei galit. Ne piniguose esmė. Geriausi šeimininkai- tie, kurie tikrai mano lėles mylės”.

Ką tik išlydėjom Rūtą. Žiūriu aš į mažą pasimetusį berniuką prie baseino, tokį vieną visame pasaulyje, ir visai neliūdna. Džiaugiuosi, kad jis pas mus.

Manau, kažkada, kai Rojus užaugs, jis šitą lėlę pasiims su savim, kad neužmirštų to mažo vaiko savyje. Ir Rūtos, kurią myli vaikai.

O man liks Princas, kurio laukiu atvykstant iš Kauno. Svajoklis, įsitaisęs savo karališkame soste. Žvilgtelėjus į jį kaskart pagalvosiu, kad vienai mažai mergaitei reikia priminti, jog pasitaisytų karūną. Ir svajotų sau toliau.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (6)

 • Pagalvojau, kad reikėtų parašyti vertimą angliškam Rūtos kūrinių aprašymui. Taigi, laisvas vertimas: “Pamiršti vaikai. Darbai yra dedikuoti visiems pasaulio pamirštiems vaikams- tiems, kuriais nieks nesirūpino ir kurių nemylėjo, ir tiems, kurie gyvena mumyse, bet kuriuos taip dažnai pamirštam.”

 • Gražūs žaisliukai. Kai geras žmogus daro, gerai ir gaunas.

 • atfatf, būtent. Žinau, kad tas lėlių apibūdinimas- ne publikai graudinti, o tikrai tai, kas Rūtai rūpi.

 • Ohoho, nuostabūs darbeliai. O ir jums pasisekė tokį šviesų ir saulėtą žmogutį sutikti.

 • Tikrai pasisekė. Po metų grįšiu į darbą, tai ieškosim auklės mažylei. Oi, sudėtinga bus, nes esam Rūtos išlepinti :).

 •   ievaine
  2010-10-04 14:19

  Esu pikta kaip tik šiuo metu :D nu žiauriai! negi tikrai niekas vaikų nesupranta, niekas nesigilina, nes jie yra kažkokie blogi (kodėl?), nejau tikrai nereikia kreipti dėmesio ir negi aš tokia kvaila, kad man įdomu kaip padėti, jeigu jie išgyvena kokį (nekenčiu šito apibūdinimo) “ožį” ir pan. problemų pilna, štai netikėtai paskaičiau… ypač tuos žodžius… ir pratrūko linksma laiminga ašara - yra žmonių, pasirodo! O jau buvau pradėjus patikėt, kad nėr :D
  Kaip jautru…

Rašyk komentarą