BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

2012-05-16 12:07

100 įrašas. Iškilmingai. :)

Į komentarus
Tai šimtasis įrašas.
Paprastai tokia proga blogeriai apžvelgia nueitą kelią ir paatvirauja apie save. Tačiau man tokia fabula netinka: nesislapstau nuo pat pradžių, o skambioms išvadoms dar ankstoka- dar daug turiu pamatyti, išbandyti ir suprasti.
Prisipažinsiu, kad buvo mintis sulyg 100-uoju įrašu blogą uždaryti. Mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojom, tai norėjosi “švaraus lapo”. Be to, vis pamąstydavau, ar nereikėtų keisti blogo pavadinimo. Kažkada jį rinkau mintyse niūniuodama The Beatles ”Lady Madonna”- kiekvienos namų šeimininkės himną- ir buvau įsitikinusi, kad mano blogui jis linksmai tinka. Tačiau, pasirodo, pastaruoju metu aplink radosi tokia daugybė visokiausių leidžių ir madonų, kad mano intenciją mažai kas beatseka. O ir namų šeimininkės etapas man jau praeitas. Šiandien labiau prie širdies  “Here Comes the Sun” …
Bet… geriau pagalvojus- pavadinimas tėra tik pavadinimas. Esmės jis nekeičia. O mano lapas gi vis dar švarus, dar nieko jame nepripeckiojau. Kol kas neturiu nuo ko bėgti, ir ačiū Dievui.
Priešingai-turiu priežastį pasilikti: čia suradau bendraminčių ir artimų dušių. Šitas blogas- tai kaip mano draugų susitikimų vieta. Vieta lyg ir atvira, bet ne visi ją atranda. Lyg ir sentimentali, bet be krokodilo ašarų. Lyg ir tyli, bet su daugybinėm audrom stiklinėse… Man čia patinka.
Tai žadu rašyti dar šimtą metų. Fiksuosiu čia gražiausius atsiminimus, dėliosiu planus ateičiai ir toliau sieksiu buitinės filosofijos aukštumų. :)
…………………………
… Giedrė praeidama pro mano kabinetą pakviečia į kontoros kavinę- latte?, o aš apsikrovus darbais.
-Negaliu dabar, turiu kai ką parašyti…
-Tikiuosi, kad į blogą, - mirkteli ji.
Mesteliu akį į “kambarioką” Vytautą. Tas bando įsikirsti, kas čia buvo?
Susikuklinus pasislepiu už monitoriaus.
Vat taip atrodo blogerė ladymadonna (ohoho) su 100 įrašų… :)

Patiko (24)

Rodyk draugamsKomentarai (15)

 • Sveikinu su pirmuoju solidesniu jubiliejumi :) Blogo rašymas tuo ir žavus, kad jei turi ir nori ką parašyti, savito, visada turi kur, savam rūtų darželyje. Todėl ir linkiu toliau jį puoselėti bei laistyti, kad džiugintų pačią, kitus. Nebūtinai vien tik pozityvu. Gyva yra gyva. Ir būtų palanki dirva kitiems spontaniškiems dalykams. Nors ir varnalėšoms :))

 • Gražūs ir įdomūs pamąstymai. Pavadinimas “Blogas” ir man nelabai patinka (nors tai anglų kalbos žodis), Jei sakau, tai sakau “blogo svetainė”.
  100 įrašų - svarus jubiliejus. Linkiu sėkmės.

 • Labai gražus tas žodis “šimtas”, o ypač citata: “… žadu rašyti dar šimtą metų…” ;)

 • Jau šimtasis :) Sveikinu! Ir tikiu, kad rašysi mums tiek, kiek ir pati sau palinkėjai. Sėkmės visur, ir darbe, ir šeimyniniame gyvenime, ir bendravime ir visur kitur, nors…… turiu tokią nuojautą, kad tavęs, laimingos moters, sėkmė tikrai neapleidžia :)
  P.S. ar išeina būti tokiai pat atvirai, kai tavo blogą skaito pažįstami? :)

 • Subjektyvi, ačiū :). Na, prieš Tave aš dar toks neapsiplūnksnavęs paukščiokas. Patikrinau- Tu turi jau…1532 įrašų. Vat čia tai bent!

  ALGdai, aš jau apsipratus su blogu. Jis man net patinka- pakursto azartą kažką gero iš to blogo padaryti :).

  Bernadeta, dėkui. 100 metų- tai čia minimum.:)

  Pieštukėli, ačiū! O klausimas geras… Rašau kaip autopilotu. Negalvoju, ką žmonės pasakys. Aš nemeluoju, bet ir visko neišsakau. Paslaptis saugoti moku. Savo irgi. :)

 • Jeigu dėl Blogo eini net į azartą, tai šaunumėlis. Svarbu nepasiduoti ir rasti išeitį.

 • Nuoširdžiausi sveikinimai, ilgiausių metų linkime ;) Oi, o aš savo šimtąjį pamiršau, dabar nusimato tik dušimtojo proga…

 • Ačiū!. Lauksiu Tavo 200-ojo. :)

 • rašyk ;)
  visada malonu užklysti

 • Sveikinu!

 •   Pilkuma
  2012-05-22 11:44

  Ladymadonna, kaip visada optimistiškai, gaiviai, šiltai :) Tikrai praskaidrina nuotaiką :) Sėkmės ir toliau

 •   svetima
  2012-05-22 12:27

  Sveikinu su mažu jubiliejum ;-) Kaip visada optimistiškai nuteikiantis įrašas..Te neišblėsta rašymo malonumas ir polėkis;-)

 • Ačiū labai labai visiems! Kaip smagu, kad jūsų tiek daug :).

 • Sveikinimai :)
  Lyg ir rašiau jau, bet kažkur dingo :)
  Dar šimtą metų :)

 • Ačiū :).

Rašyk komentarą